
W tym roku wyjątkowo Dzień Dziecka został przełożony na 9 czerwca, co stało się jednocześnie okazją do podsumowania kończącego się roku szkolnego.
Wychowawcy zorganizowali wspólną zabawę „Escape Room –co zamiast scrollowania?”, która polegała na rozwiązaniu 10 zagadek logicznych bez użycia telefonu, posiłkując się wiedzą i doświadczeniami kolegów i koleżanek z grupy. Przyznać trzeba, że patrząc z boku na naszą młodzież, da się jeszcze dobrze bawić z odłożonym telefonem na bok .
Zakończenie roku szkolnego to też wyjątkowy moment, który pozwala podsumować wspólne doświadczenia, pochwalić się osiągnięciami i zastanowić nad niedociągnięciami. W trakcie spotkania z uczniami zaakcentowano ich zaangażowanie, postępy w nauce oraz rozwój osobisty. Był to czas na refleksję nad wyzwaniami, które udało się pokonać, oraz na wyznaczenie celów na przyszłość. Wspólne podsumowanie sprzyja budowaniu więzi i motywuje do dalszej pracy i pozwoliło uczniom poczuć się docenionymi.












